Баптисти Лебедина звершили Хрещення

Одного разу Господь через апостола Петра сказав: «Покайтеся, і нехай же охреститься кожен із вас у ім’я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!» (Дії Апостолів 2:38). Тому вже традиційно в першу неділю серпня в церкві м. Лебедин відбувається Хрещення. Цього року Божу заповідь звершували спільно з церквою «Духовне Відродження».

Помісна церква в цей день поповнилася десятьма новими людьми, які прийняли рішення віддати свої життя для служіння Господу. Загалом же Святе Водне Хрещення прийняло чотирнадцять осіб, серед яких як молодь, так і люди досить зрілого віку.

Служіння, що почалося на березі річки продовжилося вже у стінах молитовного будинку, де над охрещуваними була здійснена молитва рукопокладання, у якій кожен просив Божого керівництва над своїм життям.

А після молитви, вже як повноцінні члени церкви, охрещувані взяли участь у Вечері Господній. На згадку про цей благословенний день винуватцям були подаровані збірники християнських пісень та квіти. Було наголошено на тому, що квіти зав`януть, але нові спасенні Христом душі повинні зростати, зміцнювати свою віру, щоб принести якомога більше плодів для Господа.

Оксана Курлейко