Братерська конференція церков південного регіону

Вже стало доброю традицією братам і сестрам церков південного регіону збиратися разом, аби підбадьорити один одного, отримати натхнення, поділитися успіхами та зробити аналіз помилок.
Ось і в  суботу, 10 грудня в приміщенні роменської церкви «Благодать» відбулася чергова регіональна братерська конференція.

Розпочав зустріч пастор помісної церкви Анатолій Литвиненко. Він подякував присутнім за те, що вони відклали свої справи та прибули на цю конференцію.

Старший пресвітер церков ЄХБ Сумської області Сергій Мазур у своїй проповіді  говорив про речі, з якими стикається кожен служитель. Ми всі відчуваємо брак часу, брак людських ресурсів, брак посвячених людей. Натомість в надлишку маємо розчарування, страхи та різного роду критиканів. Як же все це подолати? Апостол Павло ділиться своїм досвідом в 2 Кор. 2:13-15. Наслідуючи його приклад, ми також неодмінно досягнемо того, що наведено нижче.

  1. Вдячність Богу незалежно від результатів та обставин.
  2. Участь у тріумфальній перемозі Ісуса Христа.
  3. Усвідомлення своєї повної недосконалості та неспроможності. З цього починається будь-яке лідерство.
  4. Упевненість у Христі. Ми проповідуємо Христа, не себе. Ми не маніпулюємо, пошкоджуючи Слово.

5. Наші здібності – від Бога. Саме Бог дає нам здатність бути служителями Нового Заповіту.

Наостанок брат наголосив, що, попри наші недоліки та розчарування, ми повинні пам’ятати – ми є в руках Всемогутнього Бога. Це Його церква, її ніколи не здолають ворота пекла.

Після загальної молитви та короткої перерви пастор церкви «Благодать» Анатолій Литвиненко познайомив присутніх із заходами, проведеними в регіоні в рамках святкування 500-річчя Реформації.

Пастор роменської церкви ЄХБ по вул. Механізаторів Віктор Лихвар мовив про велике значення єдності між церквами регіону. Єдність не приходить сама по собі, за неї потрібно боротися, її потрібно будувати. Необхідно проводити спільні молитовні зібрання. Разом, пліч-о-пліч, підтримуючи один одного, ми зможемо набагато більше зробити для Царства Божого.

У заключному слові Сергій Мазур закликав братів працювати над розбудовуванням внутрішніх церковних взаємовідносин. Церкву треба любити, жаліти, піклуватися про неї. Особливо треба дбати про міцність кордонів церкви, не дозволяючи ніяким неправдивим вченням проникнути в серця людей. Через учнівство та викладення здорової науки в церкві ми закладаємо міцні біблійні підвалини християнського життя. І тоді Господь буде додавати до церкви тих, хто спасаються.

Конференція була завершена смачним обідом, який приготувала місцева церква.

Олександр Фалендаш