«Церква Благодаті» відзначила 30-річний ювілей

Церква – це не просто споруда, це люди, що поклоняються Богу. Все, що звершує Господь сьогодні, Він звершує через Свою Церкву. Помісна «Церква Благодаті» євангельських християн-баптистів, що у м. Суми, стала другою домівкою, невід’ємною частиною життя, краплиною цілющої води для багатьох спрагнених душ.

25 червня 2023 року «Церква Благодаті» відзначала ювілей – 30 років з моменту свого заснування. У цей надзвичайно святковий день відчувалась якась особлива вдячність Богові за можливість бути живим та здоровим, бути вдома, в своїй церкві і мати радість, незважаючи ні на що.

На урочистому богослужінні панувала чудова атмосфера, неначе частинка неба спустилася на землю. До свята долучився братерський хор церкви «Світло Євангелії» (м. Суми). Також завітали поважні гості: голова Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ України Валерій Антонюк, головний спеціаліст Сумської ОВА Олексій Усенко, багато пасторів та інших служителів.

Святкове служіння відбувалося у великому наметі на церковному подвір’ї, щоб вмістити всіх гостей. Більше 350 людей відвідали цю подію. Всіх присутніх церква пригощала пловом і солодощами.

Велика подяка кожному служителю за особистий вклад в розвиток церкви. Нехай Бог збереже «Церкву Благодаті» – велику духовну сім’ю – і надалі.

Ліза Власюк

Нагадаємо, що 10 червня 2018 року «Церква Благодаті» святкувала свій 25-річний ювілей.