Церква «Світло Євангелії» у гостях в Лебедині

На календарі друга половина січня, а це означає, що вже минули різдвяні свята. Але Ісус народився! І ми можемо прославляти Господа за Його безцінний подарунок незалежно від дат.

13 січня церква «Світло Євангелія» із м. Суми привітала помісну лебединську церкву з народженням Спасителя. На ранковому зібранні брав участь дитячий хор цієї церкви. Діти складали подяку Господові за Його прихід у цей світ щиро, з неприхованою радістю, і, можливо, з легким переживанням. Адже кожен розумів, що він читає вірш чи співає для самого Бога, Царя всіх царів.

З кафедри в цей день вкотре лунала різдвяна історія, яка знову нагадала, що через народження Ісуса ми маємо надію на спасіння. Крім цього говорилося про важливість особистого перебування в Слові Божому, адже читаючи Біблію ми розуміємо, чого хоче від нас Господь. Проте важливо просити у Бога мудрості для розуміння Його істин. Наголошувалося також і на тому, що необхідно не лише знати, але і застосовувати біблійні принципи в своєму житті.

Ісус прийшов у цей світ для кожного, незалежно від громадянства, раси, місця проживання чи віку. Тому Він однаково достойний прославлення від дітей, молоді та людей поважного віку.

На вечірнє служіння зі святковою програмою приїхала молодь церкви «Світло Євангелія». Вони також вітали помісну церкву з Різдвом Христовим та від усього серця славили Ісуса.

Гості мали змогу поділитися Словом. Зокрема Михайло Деркач говорив про відданість Богу. Він підкреслив, що чим більше людина віддана Богу, тим сильніше Він підкріпляє її. А також те, що перед Богом все відкрито, Він бачить і знає найпотаємніші куточки нашої душі. «Бо очі Його на дорогах людини, і Він бачить всі кроки її…» (Йов 34:21).

Ілля Петреску прочитав із книги Буття історію життя Йосипа та порівняв його з братом Юдою. Коли приходять труднощі ми можемо погодитись на компроміс із цим світом або залишитися вірними Богові. Йосип не боявся говорити про Господа, і Він благословив його.

На завершенні Яків Деркач говорив про те, що мудреці принесли дари Новонародженому. А які дари ми щоденно приносимо Ісусові? Ми маємо хвалити Бога за ті дивовижні справи, які Він робить у нашому житті, бути вдячними Йому за благословіння й безупинно славити за дароване нам вічне життя.

Новонародженому. А які дари ми щоденно приносимо Ісусові? Ми маємо хвалити Бога за ті дивовижні справи, які Він робить у нашому житті, бути вдячними Йому за благословіння й безупинно славити за дароване нам вічне життя.

Відразу після закінчення вечірнього богослужіння відбулося молодіжне спілкування. Головною темою якого, став вірш із першого послання апостола Павла до Тимофія: «Великий же зиск то благочестя із задоволенням».

Оксана Курлейко

Напомним, что 4 марта 2018 года Лебединскую церковь посетила группа молодежи церкви «Преображение» (г. Сумы).