Церкви Сум об’єдналися у святкуванні Великодня

У понеділок, 9 квітня в будинку молитви «Дім Євангелія» відбулося спільне святкове пасхальне служіння. У цей день зібралися представники церкви «Світло Євангелія», «Церкви Благодаті» і, звісно ж, церкви «Дім Євангелія». Також напередодні свята брати та сестри запрошували своїх рідних і близьких на цю урочисто подію. Спеціально були надруковані запрошення.

Провів святкове служіння пастор «Церкви Благодаті» Михайло Пімоненко. Він неодноразово акцентував увагу на ставленні людей до Христа, як Спасителя. Слова привітання та настанови говорили брати Микола Пімоненко (пастор церкви «Світло Євангелія»), Микола Марйоха (пастор помісної церкви) та обласний пресвітер Сергій Мазур.

Проповідники підкреслювали значущість свята Пасхи. «Ісуса зустріли, як Царя, розіп’яли, як розбійника, але Він воскрес». Сергій Мазур поєднав у своїх словах тему воскресіння та миру в людському серці. «Можна досягти великих висот, але якщо немає миру в серці — все порожнеча» — говорив він.

Для прославлення воскреслого Ісуса Христа в хорі зібралися представники церков «Дім Євангелія» та «Світло Євангелія». Лунали чудові гімни, що змушували замислитися.

Присутні залишилися задоволеними таким служінням. Сестра помісної церкви поділилася своїми враженнями: «Служіння було дійсно святковим та натхненним. Приємно бачити таку велику кількість людей на зібранні».

Сподіваємось, що слово, яке було посіяно в душах невіруючих людей у ці пасхальні дні, згодом проросте й покаже свій плід.

Дар’я Ковальчук