Християнська молодь Лебедина зустріла Новий рік

Новий Рік – це час для підведення підсумків. Час для аналізу пройденого шляху. Час, коли замислюєшся над своїм життям.

31 грудня в церкві ЄХБ м. Лебедина віруючі зібралися для проведення останнього служіння у 2017 році. Проповідники неодноразово закликали до переосмислення життя і покаяння.

Після служіння молодь залишилася, щоб разом зустріти Новий 2018 рік. У програмі новорічної ночі молодь розділилася на п’ять груп, кожна з яких мала підготувати щось цікаве. Всі успішно виконали завдання, тому вечір був наповнений іграми, піснями, конкурсами, побажаннями та словами настанови на 2018 рік. Атмосфера свята була дуже затишна, ніби у колі сім`ї. А групи, які не встигли провести свою програму в новорічну ніч, здійснили це наступного вечора. Звісно, не обійшлося і без новорічних страв. Цього року молодь вирішила зробити «шведський стіл».

А для візуалізації важливих істин, на сцені була створена фотозона. Великий годинник нагадував усім, що час іде невпинно, і Біблія закликає нас, «щоб поводилися обережно, не як немудрі, але як мудрі, використовуючи час, дні бо лукаві!». Питання до кожного з нас: «Як і на що витрачаємо цей час ми?».

Ірина Приходько