Конференція «Бережіть один одного»

14 жовтня в Роменській церкві «Благодать» відбулася регіональна сестринська конференція на тему «Бережіть один одного» за участі сестер церков південного регіону об’єднання.

Пастор церкви «Благодать» Анатолій Литвиненко розпочав конференцію з центрального тексту її теми «Він очеретини надломленої не доломить, і гнота догасаючого не погасить…» (Матв.12:20). Ми всі – як очерет, який гойдає вітер.  Нас вражають негаразди, образливі слова, відсутність грошей, всілякі втрати. Ми легко піддаємося впливу обставин. Але ми прийшли до Христа, який «очеретини надломленої не доломить і гнота догасаючого не погасить».  І ми прийшли в Христову Церкву, де повинні навчитися мати «ті самі думки, що й у Христі Ісусі». А це значить, що ми повинні вчитись бути милостивими, терплячими, люблячими, вміти носити тягарі один одного, говорити потрібні слова в потрібний  час. Нам потрібно вчитися служити один одному. Сам Господь подав нам добрий приклад для наслідування.

Тему продовжила сестра Віра Гема: «Протягом всієї Біблії ми бачимо Божу любов і турботу про людей. Найвищим виявом цієї любові є прихід в цей світ Божого  Сина. А він прийшов не до могутніх дерев, а до тих, хто як очеретина, яка надламана. Без надлому не може бути навернення і гідної оцінки благодаті. Але і після навернення Бог часто мусить нас надламувати, щоб ми стали тими посудинами, які Він міг би використовувати для служіння один одному в сім’ї, в церкві та в суспільстві. Бо Божа сила «здійснюється в немочі».

Сестри натхненно прославляли Господа загальним співом. Окрасою конференції стали пісні у виконанні обдарованого Господом брата Володимира Горбатенка.

В другій частині конференції сестри розділилися на три групи, кожна з яких обговорювала такі теми:

1) «Фактори, які руйнують єдність» — ведуча Любов Товчигречка;

2) «Якщо думаєш, що стоїш — стережись, щоб не впасти» — ведуча Тетяна Фалендаш;

3) «Стосунки в сім’ї в світлі Слова Божого» — ведуча  Віра Гема.

В кожній групі сестри були активними, ділилися своїми переживаннями та молилися одна за одну. В кінці вони обмінялися молитовними потребами та номерами телефонів для подальшого спілкування.

На заключну частину учасники знову зібралися в загальному залі. Був переглянутий відеоролик «Вибір» (за мотивами оповідання Макса Лукадо). Відповідальна за сестринське служіння по південному регіону Тетяна Фалендаш підвела підсумки і наголосила про нашу особисту відповідальність за щоденний вибір в слідуванні за Господом та закликала постійно приходити до Нього за допомогою та силою, бо Він сказав: «Без Мене нічого чинити не можете» (Ів.15:5).  А для того, щоб краще знати та допомагати один одному у духовному зростанні та слідуванні за Господом є можливість згуртуватися навколо Слова Божого через навчання за програмою ХОЖ (християнська освіта жінок).

Час конференції сплив непомітно. Духовно підбадьорені та зміцненні сестри роз’їхались по своїх церквах з бажанням практично втілювати почуті істини. Божого вам благословіння, дорогі сестри!

                                                                                   Олександр Фалендаш