Лебединська церква в гостях у Путивлі

17 березня Лебединська церква відвідала Путивль, тому місцеві віруючі мали насолоду спільного богослужіння з дорогими гостями. Браття й сестри, які приїхали, підготували змістовну програму.

На зібранні брати своїми проповідями підбадьорювали дітей Божих, а також тут лунав спів чудового хору. Брат Олександр Приходько закликав усіх присутніх бути уважними до Слова Божого й готовими до того, що Бог скаже кожному серцю.

Костянтин Прокопович у своїй проповіді цитував Псалом 36. Він неодноразово наголошував, що вірні діти Божі не повинні заздрити беззаконним і мати непохитну надію на Отця Небесного.

Віктор Приходько нагадав братам і сестрам, як жахливо бути зрадниками Христа, читаючи історію про учнів, що запитували свого Вчителя: «Чи не я то, о Господи?»  (Матвія 26:25). Всі присутні почули слова про важливість аналізу свого життя й ходіння перед Богом.

Наприкінці зібрання Олексій Приходько зачитав 4 розділ Євангелія від Івана про розмову Христа з самарянкою й разом із братами й сестрами розмірковував про значення справжнього поклоніння Господу.

Крім проповідей і щирих пісень хору, християни слухали чудові вірші й молодіжний спів.

Путивльська церква вдячна дорогоцінним гостям за те, що вони не зважали на таку далеку відстань і подарували серцям віруючих слова потіхи. І безсумнівно, вся слава належить нашому Спасителеві за можливість спільного служіння Йому.

«А тепер у Христі Ісусі ви, що колись далекі були, стали близькі Христовою кров’ю» (Еф. 2:13).

Олександр Ходак

Нагадаємо, що 29 квітня 2018 року лебединська молодь відвідала церкву «Дім Євангелія» (м. Суми) з пасхальною програмою.