Лідерський марафон «Від бачення до результату»

У київській церкві «Храм миру» 22 січня 2022 року пройшов марафон для лідерів служінь, на якому учасники мали змогу взяти для себе багато корисної інформації.

Спікерами на марафоні були справжні лідери – керівники різноманітних служінь. Кожен із них розкрив цікаву і важливу тему: Д. Гореньков (Mission Eurasia) – «Лідерство як марафон», Р. Глайдвелл (засновник і директор глобального інституту для молодіжного лідерства, США) – «Не бий повітря. Досягай результату», Д. Тіщенко – «Релевантність як виклик»,  О. Орищин – «Як примусити вашу стратегію працювати», В. Антонюк – «Бачення як драйвер лідерства». Важливо, що кожен учасник марафону мав змогу обрати саме той семінар, який вважав корисним для себе. 

Велика вдячність всім спікерам, які вказали на ті нюанси молодіжного служіння, про які часто ніхто не говорить. Було дуже цікаво чути не тільки мотиваційні промови в дусі «ви молодці, у вас все вдасться». Керівники служінь відверто, зі знанням справи розповідали, які підводні камені є у тому, чи іншому служінні; як важливо знати свій «план і ідею»; наскільки важливо вміти розпоряджатися фінансовими ресурсами тощо.

Активна молодь із євангельських церков зі всієї України отримала детальну характеристику тих слабких місць, які, нажаль, існують у процесі нашого благовістя, у молодіжних проектах та служінні. Багато уваги спікери присвятили саме тому, як мінімізувати кожен із подібних проблемних факторів.

Лідерський марафон «Від бачення до результату» був дійсно благословенним часом, який присутні змогли провести в розмірковуваннях про служіння Ісусу Христу. Велика подяка Господеві за такі події — вони дійсно мотивують робити більше для Його слави.

Ксенія Авраменко

Нагадаємо, що 13 березня 2021 року в сумській церкві «Світло Євангелії» проходила обласна молодіжна конференція.