Літня програма для дітей та молоді Путивльської церкви ЄХБ

Літо – чудова пора не тільки для відпочинку, а й для євангелізації. Путивльська церква ЄХБ підготувала та провела декілька заходів, через які Слово Боже проповідувалося дітям та молоді.

13-16 червня в Путивлі відбувся VIII християнський футбольний турнір. Це змагання вже стало традиційним для нашого міста. Цьогоріч зібралася рекордна кількість команд – 16 (10 основних та 6 дитячих). Майже 150 чоловік мали нагоду чути Слово Боже, спілкуватися перед кожним матчем та молитися. Приємно, що серед команд, які цього року брали участь у турнірі, була команда «Йорданія», гравцями якої стали студенти-мусульмани з Йорданії, Палестини та Лівії. Можливо, саме тут хтось з них вперше чув про Христа й спілкувався з християнами.

З 22 до 28 липня на базі дому молитви, біля ріки Сейм, був проведений щорічний молодіжний табір під назвою «Хто ж відповідальний?», у якому відпочивало біля 40 юнаків та дівчат. Крім спільного відпочинку, молодь мала чудову нагоду послухати проповіді пастора місцевої церкви Леоніда Ткачова та гостей із церков області: Михайла Пимоненка, Олександра Гунька, Павла Марченка, Романа Тищенка. У бесідах з молоддю йшлося про нашу відповідальність у різних сферах життя й давалися слушні поради. Також саме тут усі бажаючі їздили верхи на коні, плавали на човні та стріляли з лука.

Під час молодіжного табору молодь не тільки спілкувалася та відпочивала, але й послужила дітям міста та району. З 23 до 27 липня одночасно у місцевому парку та селі Зарічному проводилися щорічні літні християнські майданчики. На них чудово провели свій час приблизно 60 дітей. Цікаві біблійні уроки, поробки, естафети, «малі олімпійські ігри», солодка вата – не весь перелік усього, що було на цих майданчиках. А головне – християни мали нагоду послужити тим, кого так любить наш Спаситель.

16-18 серпня церква в Путивлі організувала ще один захід для молоді –християнський велопробіг під назвою «На шляху до перемоги». Учасники мали нагоду взяти участь у бесідах про справжню перемогу в нашому житті, перемогу над гріхом. А 17 серпня 11 велосипедистів  подолали маршрут Путивль-Буринь-Путивль (50 км), за що були нагороджені медалями.

Слава Господу за чудовий літній відпочинок і можливість проповідувати дітям та молоді Слово Боже.

Олександр Ходак

Нагадаємо, що шосткинська церква «Воскресіння» з 12 по 17 серпня також провела дитячий табір.