Марафон національного читання Біблії у Сумах

Біблія – це Слово Бога, записане для людини. Воно розповідає, хто такий Бог, що Він зробив для людства і що маємо робити ми. Цю книгу повинна прочитати кожна людина, щоб розуміти, хто вона, звідки прийшла в цей світ, як вона повинна жити і яких правил дотримуватися. Біблія відповідає на запитання: «У чому наш порятунок?», «Що буде в майбутньому з нами та з усім людством?».

«На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог» (Ін. 1:1).

 З 11 по 13 жовтня в м. Суми поблизу скверу Шевченка проходив марафон національного читання Біблії. Метою даного заходу було привернення уваги українського суспільства до Біблії не лише як до стародавньої та історично значущої книги, але і як до доступного й актуального джерела мудрості та морально-етичних норм для сучасного соціуму. 

Ініціаторами проведення марафону виступили євангельські церкви міста. Особливістю цього заходу було те, що кожен бажаючий міг безкоштовно отримати Слово Боже.

Члени сумської «Церкви Благодаті» активно долучились до читання Біблії. Під час чергування у молитовному містечку ми помічали, як одні містяни зупинялись і слухали Святе Писання, а інші просто проходили повз. Але як християни ми віримо, що Слово Боже було недаремно посіяне в серцях жителів нашого міста. Слава Господу за можливість бути учасниками такого заходу.

Олена Вакуленко

Нагадаємо, що у 2017 році протестанти Глухова також поводили у центрі свого міста акцію, центром якої була Біблія.