Молитовний сніданок в Сумській міській раді

25 липня 2022 року в Сумській міській раді вперше відбувся молитовний сніданок за участі керівників церков і релігійних об’єднань м. Суми та представників політичного керівництва міста.

В минулому такі заходи неодноразово проводилися в обласній державній адміністрації. Але сьогодні, в умовах воєнного стану, коли подібні багатолюдні зібрання є недоречними, присутні мали змогу прочитати разом Святе Письмо за круглим столом та помолитися за перемогу та мир в Україні.

Участь у заході взяв міський голова Сум Олександр Лисенко. Він наголосив, що у такий важкий період для України Бог, церква та молитва відіграють дуже важливе значення. Наприкінці зустрічі очільник міста зачитав молитву за Суми, до якої приєдналися уся присутні.

Серед учасників молитовного сніданку був також присутній пастор сумської «Церкви Благодаті» Михайло Пімоненко. Він відзначив гарну атмосферу зустрічі та щирі роздуми над Божим Словом. На думку пастора «кожен має відповідальність на своєму місці, але наша надія – тільки в Бозі».

Маємо надію, що такі зустрічі будуть сприяти покращанню комунікації між представниками влади та релігійними громадами міста, а також спонукатимуть і політиків, і простих громадян звертатись до Бога за допомогою та захистом.

Олексій Ткачов

Нагадаємо, що 26 квітня 2022 року в Сумах відбувся перший молитовний сніданок в умовах війни.