Молодіжна конференція «Естафета віри»

«А що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити» (2-е Тимофію 2:2).

Вже другий рік поспіль у Лебедині проводять обласну молодіжну конференцію. І це вже стає гарною традицією. Бо коли молодь зі всієї області збирається разом, спілкується та слухає Слово Боже, це благословенний час.

В нинішньому році тема конференції — «Естафета віри». Головними спікерами стали Костянтин Андрієвський (керівник молоді слов’янських церков Північної Америки) та Роман Кравчук (керівник молоді України). Вони у своїх проповідях надихали молодь на зміни в житті та на конкретні дії в служінні. Також, слова настанови говорили й інші проповідники з помісних церков області. А конкретніше, вони розбирали вірш 2 Тим. 2:2 по частинам. Завдяки цьому, можна було більше зрозуміти цей текст Святого Письма та подивитись на нього з різних сторін.

Ще особливістю було те, що молодь iз різних церков області мала можливість брати участь у конференції співом, віршами або свідоцтвом. І це неймовірно об’єднувало нас. Кожен зробив якись внесок у зміст конференції.

Тільки Богу хвала й честь за ці благословення, за Слово від Бога, за спілкування й натхнення.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у мережі Facebook.

Ірина Приходько