Незабутній уікенд у Недригайлові

Хто з нас не любить відпочивати?! Та кожен вкладає в це поняття своє розуміння. А який він християнський відпочинок? 29 травня молодь зі всієї області приїхала в смт. Недригайлів, щоб відповісти на це питання місцевим жителям, а заразом і розповісти про надію, даровану кожному в Ісусі Христі.

Протягом дня для всіх охочих працювала картинна галерея під відкритим небом. Крім того, кожен мав змогу отримати Євангеліє та християнську літературу, поспілкуватися зі служителями. Для дітей в цей день було підготовано чимало розваг: батути, різноманітні активні ігри, шоу мильних бульбашок. Також можна було покататися на катамаранах і навіть відправитися в невеличку подорож на плоту.

А щоб поповнити запаси енергії, якої знадобилося чимало, кожен гість заходу абсолютно безкоштовно міг поласувати морозивом власного виробництва, солодкою ватою, чаєм, кавою і вже традиційним фірмовим пловом.

Під час фестивалю також проходив обласний християнський турнір з волейболу, тож всі небайдужі до цієї гри могли спостерігати за боротьбою за першість області та вболівати за улюблену команду. Врешті-решт перемогу здобула команда церкви м. Ромни, на другому місці опинилася команда, що представляла церкву м. Лебедин, а третє місце отримала команда церкви «Дім Євангелія» (м. Суми). Ці команди були нагороджені медалями, а переможці отримали заслужений кубок.

Під кінець дня для мешканців селища була підготована концертна програма, під час якої всі насолоджувалися співом християнських виконавців. Найбільше запам’ятався гостям американський співак Ерік Йодіс з його особливою манерою виконання.

Важливою частиною була проповідь брата Сергія Мороза, який наголосив, що недостатньо сказати «я вірю», віра – це дієслово, віра – це спосіб життя.

Сподіваємося, що все сказане й зроблене в цей день не пройде повз людські серця, але Слово Боже, яке було посіяне, проростатиме і з часом принесе плід, а «мегаполіс Недригайлів», як то його звуть місцеві жителі, стане ще й духовним центром Сумщини.

Оксана Курлейко

Нагадаємо, що 9 січня 2019 року в Недригайлові відбувся перший молитовний сніданок.