Новорічно-різдвяні свята у Лебединській церкві

Час – річ незалежна від обставин. Що б не трапилося, які події б не переживала планета – час просто байдуже і непохитно підганяє стрілки годинників і перевертає сторінки календарів. Ось так, незважаючи на плюсову температуру, відсутність снігу і дощ, прийшов час різдвяних та новорічних свят.

І хоча погодні умови не зовсім відповідали звичній атмосфері Різдва для України, та це компенсувалось можливістю відсвяткувати його двічі – за старим та новим стилем, що закріплено навіть на законодавчому рівні. Це дало змогу взяти участь у служінні всім охочим.

У лебединській помісній церкві 25 грудня ранкове зібрання відбулося за участі дитячого хору, наповнене по-дитячому щирим прославленням Господа за Його прихід на землю у піснях, віршах, особистих і колективних участях. Це було мабуть одне з найнасиченіших служінь за цей період, адже діти, як ніхто інший, вміють радіти Різдву. У вечірньому зібранні вже брала участь молодь церкви: молодіжний хор, молоді проповідники, які попри досить юний вік мають гаряче бажання розповісти про милість Божу, і про той подарунок, який приготував Він для кожної людини. Знову лунали пісні прославлення і поезія, в якій возвеличується Всемогутній Бог, люблячий Батько і Спаситель людства.

Продовжили згадувати різдвяні події вже в січні 2020 року. Тепер естафету від молоді прийняв основний хор. Великим благословенням для помісної церкви була участь оркестру.

Із-за кафедри протягом цих святкових богослужінь неодноразово лунали нагадування про те, що Ісус прийшов на цю землю через Свою велику любов до нас. Він віддав усе, що мав, був зневажений грішниками, і розіп’ятий на хресті разом з розбійниками. І все це для того, щоб кожен з нас міг отримати вічне життя, лише відкривши для Нього своє серце. А ще загострювалася увага на тому, як важливо, щоб серед усіх приготувань, традицій і святкової метушні ми не забували про центральну персону Різдва – Спасителя Ісуса Христа.

Не проминув повз і Новий Рік. Протягом тижня перед Новим Роком щовечора у Домі Молитви проходили молитовні зібрання – своєрідний підсумок прожитого року та підготування до нового. 31 грудня також було вечірнє зібрання, після якого молодь залишилася для того, щоб разом, у молитві, зустріти Новий 2020 Рік. Це був чудовий, проведений з користю час, тож розійшлися всі аж під ранок.

Оксана Курлейко

Нагадаємо, що 25 грудня в роменській церкві «Благодать» також відбувся вечір хвали і поклоніння, присвячений темі Різдва.