Обласна конференція служителів Сумщини

Початок нового календарного року – особливий час, коли ми будуємо плани на майбутнє та просимо у Бога благословіння на здійснення запланованого. Служителі церков ЄХБ Сумської області також зібралися разом, щоб проаналізувати події 2022 року та підбадьорити один одного в служінні Господу.

Зустріч проходила 28 січня 2023 року в приміщенні сумської церкви «Дім Євангелія». Вона об’єднала біля 50 служителів із різних регіонів Сумщини.

Відкрив конференцію вітальним словом старший пресвітер Сергій Мазур. Він звернув увагу присутніх на важливість спілкування служителів у складні часи випробувань.

Зі словом настанови до братів звернувся заступник старшого пресвітера Михайло Пімоненко. Він запропонував присутнім розважити над відомим текстом із першого послання до Коринтян (розділ 13), де ап. Павло оспівує чесноти справжньої любові. Пастор наголосив, що саме любов до Бога і ближніх є основою християнського служіння і головним його мотивуючим чинником.

Увазі братів також була представлена інформація про основні види служінь, які звершувалися церквами обласного об’єднання протягом року. Не дивно, що з огляду на реалії воєнного часу цього разу в фокусі було саме соціальне служіння. Про різні аспекти цієї діяльності говорили брати Олексій Мірошніченко, Євген Скуматов, Михайло Пімоненко та Віктор Лихвар. Ознайомили присутніх із благословіннями та проблемами своїх напрямків служіння й інші керівники, відповідальні за відділи – Ольга Стасюк (дитяче і підліткове служіння), Галина Дудка (сестринське служіння), Віталій Зінченко (молодіжне служіння).

Серед інших важливих питань, що були розглянуті на конференції – фінансовий звіт та план бюджету обласного об’єднання на 2023 рік. А ще братам були представлені нові служителі, яких рукопоклали в церквах області протягом минулого року. Старший пресвітер Сергій Мазур звершив молитву про Боже благословіння для кожного з них в служінні.

Завершилась зустріч традиційно смачним обідом, що його приготували сестри помісної церкви «Дім Єванегелія».

Олексій Ткачов

Нагадаємо, що минулоріч подібна конференція також проходила в церкві «Дім Євангелія» 15 січня 2022 року.