Особливий гість у церкві «Дім Євангелія»

У середу, 7-го грудня церква «Дім Євангелія» радо зустріла гостя з Портландської Баптистської Слов’янської церкви «Слово Життя» Ігоря Кружкова – молодіжного пастора і помічника відповідального пресвітера. Він поділився з присутніми Словом Божим на вечірньому зібранні.

Після цього Ігор Георгійович провів спілкування з молоддю церков усього міста. Він запропонував дослідити текст із першого розділу Послання Якова. Зокрема розмірковували на тему: «Спокуси та випробування». Молодіжний пастор провів паралель моделі спокуси із риболовлею. Риба і рибалка знаходяться у різних світах: риба бачить лише приманку, але не помічає волосіні та гачка. Люди часто поводяться як риби – потрапляють у небезпеку, коли сліпо женуться за привабливою наживкою, яку пропонує диявол і, нажаль, не бачать, скільки серйозних проблем це принесе. Можливо не одразу, але згодом – точно. І якщо людина не бачить усіх страшних наслідків спокуси, це зовсім не означає, що вона не потрапила в пастку гріха.

Ігор Кружков

У першому розділі Послання Якова Господь обіцяє п’ять благословень переможцям над спокусами: терпеливість, досконалість, яка приходить під час боротьби, мудрість – як навчитися їх долати, блаженство, й нарешті – вінець життя.

Також Ігор Георгійович порадив, як перемагати спокуси: молитвою та Словом Божим. Важливо добре знати Біблію, щоб Бог міг використати наш розум у такому нелегкому протистоянні, подібно до того, як і Христос у пустелі відповідав сатані: «Написано…».

Можна зробити кілька важливих висновків. Коли людина знаходиться в духовному падінні, диявол не хоче, щоб вона підіймалась. Але Господь постійно дає шанс змінитися і не хоче, щоб хто загинув. Ми здатні перемогти спокуси і витримати випробування лише силою Христа.

Крім цього, молодь мала чудову можливість поставити гостю питання, що цікавили їх і почути відповіді на них. Брат щиро свідкував присутнім про себе й свою родину, про свою церкву і служіння молоді у місті Портланд штату Орегон.

Марія Черторижська