Відділи

Сумське обласне об’єднання сьогодні включає близько 60 помісних церков та груп євангельських християн-баптистів, у яких служать Господу майже 2 тисячі віруючих.

Для більш ефективної взаємодії між церквами у різних сферах служіння створено та функціонує 8 відділів.

1. Молодіжний відділ.
Віталій Зінченко

Молодь – найактивніша частина наших церков, їхня життєва енергія, помножена на посвячення Богові, здатна принести багато користі для Царства Божого. Молоді люди беруть участь практично у всіх видах церковного служіння, вони активні у соціальній роботі та євангелізації.
Завданнями молодіжного відділу нашої області є об’єднання зусиль молоді в помісних церквах для того, щоб найбільш ефективно служити Господу і досягати для Нього більше молодих людей, проповідуючи їм Євангелію.
Для реалізації цих завдань молодіжний відділ Сумського ООЦ проводить обласні та регіональні конференції, фестивалі, організовує спілкування лідерів, допомагає налагоджувати міжцерковну співпрацю молоді.

Керівник відділу — Зінченко Віталій, моб. тел.: 095-845-90-16 (Viber, Telegram), e-mail: , Facebook.


2. Сестринський відділ.
Галина Дудка

Сестри-християнки є важливою частиною євангельсько-баптистських церков. Не секрет, що саме вони становлять більшість у громадах Сумського об’єднання. Завданнями жіночого відділу Сумського ООЦ є координація служіння сестер у помісних церквах, їхня мотивація та підготовка.
Серед основних напрямків служіння відділу – організація навчання сестер Слову Божому, проведення конференцій та літніх таборів для жінок, молитва, служіння милосердя, благовістя.

Керівник відділу – Дудка Галина Дмитрівна, моб. тел.: 096-239-03-61 (Viber), e-mail: dudka59@gmail.com, Facebook.


3. Дитячий відділ.
Ольга Стасюк

Віруючі батьки завжди усвідомлювали важливість виховання дітей на принципах Біблії. Відомо, що дитячі серця – найкращий ґрунт для сіяння насіння добра і любові, для сприйняття доброї звістки про Спасителя. Тому пріоритетом служіння дитячого відділу є сприяння церквам в організації недільних шкіл та християнських клубів, проведенні дитячих таборів, надання методичної та практичної допомоги служителям на місцях, проведення конференцій та семінарів.

Керівник відділу — Стасюк Ольга Іванівна, моб. тел.: 050-938-94-56, Facebook.


4. Відділ християнської освіти.
Михайло Пімоненко

Духовне зростання кожного члена помісної церкви є важливим завданням, яке ставить Біблія перед пасторами, служителями, а також особисто перед кожним християнином. Для досягнення цієї мети у Сумському ООЦ і існує відділ християнської освіти. Його завдання – допомогти кожному євангельському християнину глибше пізнавати Бога через вивчення Його Слова, а також підготувати братів і сестер для ефективного служіння.
В області працюють кілька різних програм, що сприяють глибокому та практичному вивченню Писання. Серед них – Біблійне Навчання Розширеним Методом (BEE), курси Інституту Індуктивного Вивчення Біблії, курс «Віра в дії», курси біблійної школи «Еммаус». Також на базі табору «Церкви Благодати» функціонує Сумський регіональний біблійний коледж.

Керівник відділу – Пімоненко Михайло Вікторович, моб. тел.: 099-900-96-54 (Viber, Telegram), e-mail: miheypim@gmail.comFacebookInstagram.


5. Відділ соціального служіння.
Олексій Мірошниченко

Соціальне служіння християнам було заповідано самим Ісусом Христом, який Сам допомагав нужденним і навчав цьому Своїх послідовників. Тому здавна віруючі церков ЄХБ відрізнялися своєю жертовністю у наданні допомоги нужденним, відвідуванні в’язниць, лікарень, будинків для літніх та дитячих притулків, проведенні різних благодійних акцій.
Соціальний відділ покликаний координувати діяльність церков, спрямовану на допомогу людям нашої області у їхніх потребах і через це донести до них звістку про доброту та любов нашого Небесного Батька. Окремим місцем у служінні соціального відділу є організація допомоги християнам, які перебувають у зоні бойових дій або постраждали від повномасштабного вторгнення РФ.

Керівник відділу – Мірошниченко Олексій Петрович, моб. тел.: 050-923-91-49 (Viber, Telegram), Facebook.


6. Відділ благовістя та організації нових церков.
Олександр Коваленко

Кожна віруюча людина несе відповідальність перед Богом за виконання великого доручення Ісуса Христа – нести Євангелію грішникам, що гинуть. Служіння відділу благовістя спрямоване на те, щоб допомогти помісним церквам здійснювати євангелізаційну місію серед суспільства, в якому ми живемо.
Для цього сьогодні існує багато можливостей – починаючи від масових проектів та закінчуючи особистим благовістям. Кожна помісна церква області, в міру своїх можливостей, намагається використати відчинені двері для проголошення Євангелії.

Керівник відділу – Коваленко Олександр Юрійович, моб. тел.: 066-234-31-51 (Viber, Telegram), 096-338-13-65, e-mail: akovalenko73@mail.ruFacebook.


7. Інформаційний відділ.

Ми живемо в час бурхливого розвитку інформаційних технологій. Щоб отримати необхідну інформацію, у тому числі і про церкву, вже не потрібно долати відстані та витрачати час на спілкування з різними людьми. Достатньо ввести необхідний запит у мережі Інтернет.

Олексій Ткачов

Для того, щоб відповідати на виклики сучасного комп’ютеризованого суспільства у Сумському ООЦ було створено інформаційний відділ. Його мета – висвітлювати діяльність обласного братства ЄХБ перед церквами та суспільством для об’єднання віруючих та їх активізації у служінні, а також для формування позитивного ставлення до віруючих у нецерковному середовищі. Одним із інструментів для досягнення цієї мети було започаткування випуску інформаційного бюлетеня, а також створення даного сайту та сторінок у соціальних мережах Facebook, Instagram та каналу Youtube.

Керівник відділу – Ткачов Олексій Олександрович, моб. тел.: 066-938-06-41 (Viber, Telegram), 068-820-27-14, e-mail: alex.tkachov87@gmail.com, Facebook, Instagram.


8. Відділ сімейного служіння.
Павло Марченко

Відомо, що сім’я – базова ланка будь-якого суспільства. Саме від здорової родини залежить благополуччя держави та її окремих сфер діяльності. З іншої сторони, інститут сім’ї в нашій країні сьогодні переживає глибоку кризу. І місія церкви – допомогти суспільству у побудові щасливої сім’ї, заснованої на біблійних принципах.

Тому завдання відділу сімейного служіння – координація роботи з молодими сім’ями, консультація подружніх пар та тих, хто готується до одруження, а також проведення семінарів з проблемних питань сімейного життя та виховання дітей.

Керівник відділу – Марченко Павло Олексійович, моб. тел.: 099-480-37-74 (Viber, Telegram), 063-995-73-30, e-mail: pavelmarchenko@gmail.comFacebookInstagram.