Перший молитовний сніданок в умовах війни

26 квітня в Сумах відбувся перший молитовний сніданок в умовах війни. Присутні молилися про перемогу України та вирішували питання гуманітарної допомоги мешканцям області.

Захід провели у районній державній адміністрації. Участь взяли голова райдержадміністрації та його заступниця, представники різних деномінацій та церков. Від обласного об’єднання церков ЄХБ на сніданку були присутні пастори Михайло Пімоненко та Микола Пімоненко.

Учасники події читали і обговорювали воскресіння Ісусом Лазаря. Крім цього, присутні обмірковували спільні дії у гуманітарних питаннях, продовження допомоги церквами і християнськими організаціями всім, хто постраждав від війни. Адже деякі райони в Сумській області також знаходилися під окупацією, там тривали запеклі бої.

Всі присутні дякували Господу за звільнення області та Божий захист.

Це особливий час об’єднання навколо Божого слова та спільної молитви за Україну. Надзвичайно важливо проводити такі заходи навіть в умовах війни, адже молитва і віра творить чудеса. Ми маємо безліч свідчень від військових та мирних жителів про Господній захист в гарячих точках. Віримо, що коли кожен українець стане у молитовному проломі за свою країну, Бог почує і помилує нашу землю.

Джерело: sobor.com.ua