Різдвяні гімни лунали у ТРЦ «Мануфактура»

Різдво – особливе свято й підходимо ми до нього по-особливому. Кожен намагається підготуватися якнайкраще. Подарунки рідним та друзям, гарний стіл, чаруюча атмосфера. Але чи це головне? Чи пам’ятаємо ми справжню істину цього свята?

Різдво – це прихід Ісуса на грішну землю. Різдво – це спасіння всього людства від загибелі. Різдво – це народження Христа в наших серцях. Чудово, коли ми не забуваємо про це. «Пам’ятай, якщо Різдво не знаходиться у твоєму серці, ти не знайдеш його під ялинкою», сказала Шарлотта Карпентер.

Саме у святвечір 6 січня молодь сумських церков «Світло Євангелія» та «Дім Євангелія» мала унікальну можливість донести людям справжню істину Різдва. Зібравшись разом у ТРЦ «Мануфактура», вона прославляла Творця.

В програмі були різдвяні гімни. Їх присутні слухали із задоволенням. За короткий час зібралося багато людей, які прийшли за покупками, а дізналися про народження Царя. На обличчях деяких слухачів можна було побачити сльози. Вони ще раз засвідчили про надзвичайну дію і силу Святого Духа. Після завершення заходу молодь, окрилена новими емоціями, поїхала далі вітати людей з Різдвом.

Дар’я Ковальчук