Сестринська конференція «Що могла, те зробила вона»

«Що могла, те зробила вона»… (Мр. 14:8) Жіноча конференція на цю тему була проведена в церкві «Благодать» м. Ромни. Сестри регіону зібралися довкола Слова Божого. Здається, що тут нового почуєш? Аж ні! Свіжі думки, нові образи, нові деталі.

З напутнім словом звернувся до сестер пастор церкви «Благодать» Анатолій Литвиненко. Він зосередив увагу на тому, що жінки відігравали незамінну роль в земному служінні Ісуса Христа, а також Апостолів. І сьогодні жінки у кожній помісній церкві несуть багато служінь. Та, зазначив Анатолій Олександрович, основне служіння в церкві покликані нести чоловіки, а жінки – помічниці. І найдорогоцінніша прикраса кожної християнки, чим би вона не займалася – це її скромність і покірливість.

Учасників конференції також привітала відповідальна за сестринське служіння в Сумській області Галина Дудка. Вона підбадьорила сестер, що вони, як ті бджілки, збирають нектар Божого Слова та складають у соти свого серця, щоб потім віддати його людям.

Сестра Віра Гема зуміла за допомогою Святого Духа провести всіх нас галереєю жіночих образів у Біблії: Марія, мати Ісуса; Шіфра і Пуа, бабки-сповитухи; Йохевед, мати Мойсея; Анна, мати Самуїла, Тавіта, Естер та інші. Кожна із них робила для Господа все, що могла. Хтось велике зробив, хтось маленьке, навіть непомітне, але таке важливе для нашого Господа. Ці героїні надихають і нинішніх жінок-християнок робити щиро ту справу, до якої покликав їх Господь.

Натхненником і організатором цієї конференції була сестра Тетяна Фалендаш. Вона до дрібниць продумала всі складові цього заходу, підібрала зворушливі слова та ролики за темою конференції, переконувала невтомно трудитися для нашого Господа.

Потім була обідня перерва. Всі підкріпилися смачними пирогами та бутербродами, чаєм та солодощами, невимушено спілкуючись в теплій атмосфері взаєморозуміння.

Після цього всі присутні розділилися на групи (за кольором подарованих їм ручок), де продовжували розмірковувати над Словом Божим, обговорюючи тему: «Віра – нетлінна спадщина поколінь».  Якщо християнка ходить у вірі, живе вірою та її віра діє любов’ю, то Бог обіцяв благословляти її до тисячного роду. Велика дяка нашому Богові за Його милість та вірність!

І на завершення конференції всі одержали в подарунок книгу Е. Люцера «По обидва боки образи», яку люб’язно надало Книжкове служіння. Книга дуже необхідна і своєчасна в наші непрості часи.

Ця конференція залишиться надовго в пам’яті всіх присутніх. Адже це була зворушлива зустріч зі старими друзями, знайомство з новими, це молитовна підтримка та єдність.

Любов Товчигречка