Сестринське спілкування відбулося у Ромнах

20 серпня в церкві ЄХБ м. Ромни по вул. Механізаторів, 42 відбулася зустріч вдів та одиноких з церков південного регіону. Метою цієї зустрічі було підбадьорити сестер та зміцнити їх надією на Господа.

Але за станом здоров’я багато з них не могли прибути на місце спілкування. А тих, хто мав бажання та здоров’я, підвезли до будинку молитви.

Зі словами привітання до присутніх звернувся пастор помісної церкви Віктор Лихвар. Він попросив вибачення у сестер за те, що їм до цього часу не приділялося достатньо уваги, а також подякував за те, що вони, попри все, продовжують нести тягарі церковного життя, а саме приймають участь в  молитвах та матеріальному служінні, щоби діло Боже поширювалось та мало успіх. І церква повинна приділити максимум зусиль для того, щоб жодна вдова не почувалася не потрібною та самотньою.

Разом з Тетяною Фалендаш сестри розмірковували про те, що таке щастя і як продовжувати бути щасливим, незважаючи на життєві негаразди. Врешті-решт було зроблено висновок, що жодна людина не може бути щасливою, коли в центрі її життя знаходиться вона сама.

Сестра Віра Гема закликала присутніх перед Господом перевірити стан своїх сердець і ту інформацію, яка щоденно потрапляє через наші очі до сердець, бо вона може або отруювати нас, або ж зцілювати і збудовувати.

На зустрічі було багато співу, прочитані поетичні рядки, які надихали сестер, незважаючи на самотність, життєві труднощі та проблеми служити Богові, любити інших, розділяючи їхні тягарі. І це і є дорога до щастя.

Силами помісної церкви був приготований святковий стіл, а також подарунки на згадку про зустріч.

Спілкування закінчилося, та сестри ще довго не розходилися – ділилися враженнями від почутого, підбадьорювали одна одну. Загальна думка була така: подібні зустрічі необхідно проводити регулярно.

Олександр Фалендаш