Служіння лікарів-офтальмологів в Лебединській церкві

18 травня в Лебединській помісній церкві пройшла євангелізація з участю лікарів-офтальмологів. Протягом робочого дня всі охочі мали змогу абсолютно безкоштовно перевірити гостроту зору та отримати, за необхідності, окуляри. Додатково можна було перевірити рівень цукру в крові за допомогою експрес-тестів. Таку ж можливість мали і жителі смт. Недригайлів 15 травня.

Загалом протягом цих днів близько 210 осіб пройшли обстеження, переважній більшості з них були подаровані окуляри. Крім медичної допомоги, люди могли поспілкуватися зі служителями, задати хвилюючі питання та отримати християнську літературу.

А доки гості очікували своєї черги до лікарів, для них була представлена експозиція з картин, що розповідають про життя Ісуса Христа та деякі біблійні історії, які спонукають задуматися про свій статус у відносинах із Богом. Коментував проілюстровані епізоди Михайло Власенко – пастор та місіонер з Полтави.

Сподіваємося, що люди, які переступили поріг молитовного будинку для медичної допомоги зможуть отримати також і зцілення від духовної сліпоти. Будемо підносити кожного з них, а також команду місіонерів, які продовжать своє служіння в інших областях України на руках молитви до нашого Небесного Отця. Нехай Господь зрощує ті зернятка, які вже посіяні та які ще будуть сіятися!

Оксана Курлейко

Нагадаємо, що нещодавно в Лебединській церкві ЄХБ відсвяткували Великдень.