Спілкування молоді сумських церков ЄХБ

11 грудня у приміщенні церкви «Дім Євангелія» у м. Суми відбулося міське молодіжне спілкування. Близько ста тридцяти молодих людей не лише з м. Суми, а й з інших куточків області зібралися разом, щоб спільно прославити Бога, духовно збагатитися та плідно поспілкуватися.

Для молитви перед початком зібрання був запрошений старший пресвітер області Сергій Анатолійович Мазур.

Ведучий зустрічі Віталій Зінченко після дружного загального співу запропонував присутнім познайомитись один з одним, об’єднавшись у команди по десять чоловік, за умови, що у групах будуть представники з різних церков. Кожна команда обирала відповідального, який потім мав розповісти усім коротку інформацію про кожного з учасників групи.

Після веселого знайомства обласний молодіжний керівник Олександр Гунько спілкувався з молоддю на одну із важливих тем: «Реформація духовного життя». Для ілюстрації він навів біблійну історію про юдейського царя Йосію, який жив згідно з законом, сприяв вірі у єдиного Бога, радикально відкидав шанування інших богів та реформував служіння у Єрусалимському Храмі. Приклад життя Йосії подає кілька уроків для сучасної молоді:

  • Чи шукаємо ми Господа так, як шукав Його Йосія?
  • Чи шукаємо волі Божої?
  • Чи зростаємо ми в особистому освяченні?

Ми не здатні власними силами щось змінити, але можемо позбутися того, що штовхає нас на гріх. Якщо молодь прагне пробудження і реформації нашого міста, області й країни, то повинна починати зміни з себе і свого духовного стану, повинна зростати у пізнанні й вивченні Слова Божого.

У кінці зустрічі молоді люди змогли більше познайомитися з новими друзями та поспілкуватися з братами й сестрами інших церков за чашкою гарячого чаю з печивом.

Марія Черторижська