Святкове служіння у Великій Писарівці

У неділю,  21 жовтня у церкві євангельських християн-баптистів смт. Велика Писарівка відбулося подвійне свято – освячення Дому молитви і День подяки. На богослужінні панувала чудова атмосфера. Участь у ньому брали не тільки члени помісної церкви, а й гості з Сум, Лебедина та Шостки.

Лебединську церкву на святі представляв пастор Микола Корнієнко разом із колективом хористів. Із Шостки приїхав обласний пресвітер Сергій Мазур. Були присутніми на богослужінні і служителі сумської «Церкви Благодаті» – пастор Олександр Петренко, диякони Олександр Касян та Олександр Камчатний.

Олександр Касян, відповідальний за служіння у Великій Писарівці розпочав служіння із короткої розповіді історії церкви у цьому населеному пункті. Потім брат  Олександр Петренко прочитав Псалом і закликав присутніх до спільної молитви.

Після цього служителі звершили молитву оновлення, посвячення і благословення Дому молитви. У подальшому ході богослужіння брати ділилися настановами зі Слова Божого, а хор та музична група прославляли Господа співом. Закінчилось свято, яке стало великим натхненням для місцевої церкви, смачним обідом.

Олександр Петренко

Нагадаємо, що 14 жовтня у лебединській церкві ЄХБ також проходило Свято Жнив.