Святкування Різдва у Лебедині

«І Ангол промовив у відповідь їй: Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе, через те то й Святе, що народиться, буде Син Божий!» (Від Луки 1:35)

Саме з цієї звістки розпочинається різдвяна історія. Історія про те, як люблячий Господь зiйшов зі Свого небесного престолу на грішну землю, щоб ціною власного життя подарувати нам надію на спасіння.

Мабуть, більше за дорослих, Різдву радіють діти. Недарма, першими прославити Бога у цей день мали змогу саме дітлахи. Для них було відведене ранкове зібрання 25 грудня. Вони співали в дитячому хорі, розповідали вірші, дякували Небесному Батьку в піснях. Нам ще потрібно вчитися прославляти Господа з таким натхненням і щирістю, з якими робили це найменші з-посеред нас.

 Із проповідників же першим звернувся з привітанням Микола Безуглий. Він наголосив на тому, що Ісус прийшов, щоб визволити нас від влади гріха: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою» (Від Матвія 11:28).

Наступним говорив пастор Яків Удовиченко, який ще раз нагадав присутнім як-то все було, прочитавши історію з першої глави Євангелія від Луки. Він звернув увагу на те, що часто люди святкують свято Христа без Христа, день народження Ісуса без Ісуса. А також на те, що не всі були раді приходу Ісуса, але він втілився в людський образ, щоб стати Спасителем кожного, хто прийме Його.

Завершив служіння пастор Микола Корнієнко, який підкреслив цінність слів, записаних у третій главі Євангелія від Івана: «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Від Івана 3:16).

А після служіння церква привітала дітей з Різдвом солодкими подарунками. На цьому святкування Різдва в Лебединській церкві не закінчилося, адже ввечері естафету подяки Господу перейняла молодь церкви. Тепер уже молодіжний хор хвалив Господа за Його неоціненний подарунок людям. Молоді брати, зокрема, Олександр Корнієнко, Олександр Приходько та Віталій Дорошев мали змогу говорити Слово Боже. А поміж цим від молоді лунали хвалебні вірші та пісні.

Проте, і на цьому свято не закінчується, адже радість Різдва постійно живе в душах тих людей, у яких народився Ісус.

Оксана Курлейко

Утреннее богослужение
Вечернее богослужение