У Ромнах вітали матерів

Цієї неділі, 13 травня особливо людно було на подвір’ї «Церкви Благодаті», що в м. Ромни. Хтось звично прямував впевненою ходою до дверей, а хтось вперше несміливо переступив поріг цього приміщення. А вже через кілька годин виходили всі із церкви однаково радісні, зворушені й розчулені.

Що ж так переповнило емоції людей? Що зріднило, що об’єднало? Звичайно – любов до мами! Адже це була друга неділя травня – День матері. Відзначити цей день у церкві кожен запросив своїх невіруючих друзів, рідних, близьких разом із дітками. І кожного чекали тут приємні несподіванки, сюрпризи, подарунки…

Привітні посмішки та проникливі слова ведучих Тані Фалендаш та Олі Подолян одразу захопили увагу присутніх.   Із привітанням звернувся пастор помісної церкви Анатолій Литвиненко, який зазначив, що відзначати День матері – це по Божому. Адже Господь доручив жінці виконувати таку місію – бути матір’ю. Згодом пресвітер помолився за всіх матерів та їхній дітей.

Дітки ж з нетерпінням чекали, щоб надали слово і їм. Маленькі і старшенькі дівчатка та хлопчики, які відвідують недільну школу, приготували віршики та пісеньки про мам і для мам з подякою Господу за них.

Ті діти, що вже вилетіли з рідного гніздечка і проживають в інших містах, надіслали відео звернення до найкращих на землі людей, чим зворушили до сліз усіх у залі.

Щемні почуття мам підсилили вдало підібрані відеоролики, що дали змогу кожному повернутись у своє дитинство із власною мамою, усвідомити, як несказанно багато жертвує мама для дитини і яку мізерію очікує від неї. Справді, мамі багато не треба від дітей: лише вдячний погляд і привітне слово. Тим більше, Небесний Отець не очікує від своїх дітей нічого, окрім любові та довіри, бо все Він уже звершив.

Зачарував слухачів натхненний спів Олі Подолян, Миколи Толмачова, хорової групи церкви. У віршах, що читала Лариса Родіна, переконливо звучало, що діти – це правда про батьків.

Свою власну поезію, приурочену до Дня матері, прочитали гості: Ніна Копилова та Олена Назаренко. І насамкінець, Таня Фалендаш запросила мам до вивчення Слова Божого в зручний для них час. А Віра Гема демонструвала Біблійні уроки для дітей, заохочуючи їх досліджувати Писання.

Після цього, діти вручили присутнім подарунки, а організатори свята подарували гостям книгу Ч. Колсона «Счастливая жизнь». Цю книгу, люб’язно надіслала місія книжкового служіння.

І на завершення свята ведучі всіх запросили до чаю. Нехай Господь задовольнить всяку потребу кожного, хто брав участь у підготовці та проведенні цього зібрання.

Любов Товчигречка