У Сумах відзначили 1000 днів молитви за Україну

У неділю, 4 грудня в м. Суми відбулася важлива для всіх подія – 1000 днів молитви за Україну. Близько 150 сумчан зібралися на ювілейне молитовне віче у центрі міста.

Від початку березня 2014 року євангельські християни-баптисти разом з віруючими інших протестантських церков впродовж 1000 днів молилися за мир, за припинення кровопролиття, за владу, за духовне пробудження жителів країни і міста зокрема. За будь-яких погодних умов, незважаючи на стан здоров’я, настрій та особисті обставини, щодня о 18 годині та щонеділі о 16 годині на Майдані Незалежності збираються люди, серця яких переймаються долею нашого народу. Це ті, хто знаходять час і можливість звершувати молитовне служіння заради миру й спасіння нашого краю, заради злагоди та радості в кожній українській оселі.

Зазвичай, молитви віруючих супроводжуються короткими роздумами пасторів над Святим Письмом, загальним співом християнських пісень, таких як «Молитва за Україну», «Боже великий, єдиний», а також хоровим, ансамблевим або сольним співом. Іноді учасники та очевидці подій зі сходу країни діляться своїм свідоцтвом, що особливо надихає тих, хто підносить свої молитви до Бога і посилює їх бажання приходити й об’єднуватись у такій важливій справі.

В цей особливий день, крім його традиційних спікерів – служителів протестантських церков міста, у молитовному віче взяв участь і представник Сумської єпархії УПЦ КП. Ще одним гостем зустрічі був завідувач сектору у справах релігій та національностей управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Олексій Усенко і говорив про святкування 500-річчя Реформації.

Зараз Україна особливо потребує Божої підтримки і хто, як не християни мають стояти в проломі за неї.

Марія Черторижська

P.S.: Декілька кадрів історії молитви на майдані.