Улюблені у Господі брати і сестри!

Господь продовжує рясно благословляти Україну. Цього року ми знову масштабно відзначили Всеукраїнське свято подяки на головній площі столиці. У святкування цього року взяло участь понад 100 тисяч осіб. Слава Богу за можливість прославляти Його Ім’я так публічно, так масово, так велично! Від імені Оргкомітету висловлюємо Вам велику вдячність за Вашу участь та участь вірних Вашої Церкви 23 вересня 2018 року у Всеукраїнському святі подяки. 

Свято розпочалося о 10-й ранку спільним богослужінням на Хрещатику. Зі сцени лунали християнські гімни у виконанні хору, естрадно-симфонічного оркестру та виступи кращих виконавців духовної музики і співу. Лідери євангельськопротестантських церков звершили спільну молитву подяки за хліб, воду і Біблію, а також молилися за відродження України, збереження християнських цінностей і благополуччя народу.

У рамках Свята подяки відбувся фестиваль PODYAKA FEST, локації якого були розташовані на Хрещатику і працювали протягом дня.

Денна програма  була насичена цікавими подіями, серед яких: 13 спортивних локацій, дитячі майстер-класи й розваги, тематичні локації та багато іншого.

Учасники свята мали змогу бачити феєричне шоу команди скейтбордистів зі США Untitled Skateboards та виступи байкерів.

Наприкінці денної програми відбувся флешмоб, під час якого тисячі українців уздовж Хрещатика розгорнули прапор із встановленням рекорду — розгортанням найдовшого прапора в Україні (довжина — 250 метрів, ширина — 6 метрів).

Кульмінацією святкування стала вечірня євангелізаційна програма, в якій взяли участь духовні лідери України, виступили відомі українські християнські вокалісти та гурти. Також у вечірній програмі взяли участь іноземні гості, зокрема, голлівудський актор Стівен Болдвін, євангелист Нік Холл і екс-соліст християнського гурту Delirious Мартін Сміт. Спікери вечірньої програми надихнули українців до зміненого життя в Ісусі Христі та зауважили, що запорукою великих звершень є вдячне серце. Україна буде благословенною, якщо навчиться помічати  справу рук Божих та дякувати Йому за все!

Наприкінці вечірньої програми сотні людей підійняли руки з бажанням впустити в своє серце Ісуса Христа та молилися молитвою покаяння. Завершальним акордом Свята стала спільна молитва подяки і прикликання Божого благословення на Україну.

Цього ж дня, у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася зустріч релігійних і громадських діячів, де глави церков заявили про необхідність об’єднання у спільний громадський рух церков і громадських організацій України. Керівники провідних протестантських церков і громадських організацій підтримали цю ідею, враховуючи сучасні виклики, що стоять перед Україною, яка опинилася в складній ситуації: війна, агресія, економічна криза, нав’язування ідеології неоатеїзму, руйнація сімейних цінностей та просування аморальних збочень, виштовхування християнської віри із суспільного життя тощо.

Дякуємо всім церквам та всім братам і сестрам за молитву про благословення Свята подяки, за допомогу в організації на місцях, за приїзд на свято делегацій від церков.

Віримо, що Свято подяки стане величною щорічною спільною традицією всіх протестантських церков та українського народу у цілому і буде джерелом подальших духовних змін нашої держави, адже розвиток України можливий лише з Богом.

Нехай Господь Вас рясно благословить і віддячить Вам сторицею за Вашу працю на ниві Його! Слава Йому навіки!

З повагою Павло Унгурян,

координатор Оргкомітету Руху Реформації