Вечеря любові – привід для єднання

Єднання. Це невід’ємний елемент життя людей, які повірили в Боже Слово і вирішили слідувати за Христом. І для того, щоб зрощувати єдність членів церкви, 26 січня в Лебединській церкві ЄХБ відбулося незвичне зібрання – «Вечеря любові».

Такий формат зібрань у Лебедині практикують вже не перший рік, однак кожен раз — особливий. Багато людей, від дорослих людей до маленьких діточок, брали участь у служінні: розповідали вірші та свідчення, співали пісні та молилися. Такий формат добре зближує всіх членів церкви. «Вечеря» проходила за столами, які були наповнені смачною їжею.

Після цього служіння, всім дуже запам’яталися загальні співи, які були переповнені єдністю та благоговійністю, а також свідчення сестри Тамари про чудове зцілення від хвороби. Також не можна не сказати про свідчення брата з Харкова, який приїхав на запрошення нашої церкви.

На завершення служіння однією з сестер була запропонована вікторина по Біблії, тому багато хто зміг себе перевірити на знання Святого Письма та зробити корисні висновки.

Поліна Приходько

Нагадаємо, що подібна вечеря любові відбулася 24 грудня 2019 року в сумській «Церкві Благодаті».