Великодня радість в Лебедині

«Ти мене переповниш утіхою перед обличчям Своїм!» (Дії ап. 2:28).

Переповнювалися втіхою й серця членів Лебединської помісної церкви від можливості в цьому році розділити радість воскресіння Ісуса Христа всім разом в Домі Молитви. Сумно згадувати минулорічне свято Воскресіння в умовах суворого карантину та самоізоляції. Та тим ціннішим стало живе спілкування одне з одним, тим радісніше було знаходитися в оточенні братів та сестер, всім разом славити Господа за явлене Ним диво та дякувати за дароване спасіння.

А бажаючих прославити Ісуса Христа було чимало: тут і дорослі, і діти, і молодь, і люди поважного віку – кожному є за що сказати Богу «ДЯКУЮ!». Цікавим форматом, і вже не новинкою для помісної церкви був показ постановки великодньої історії, яку молодь підготувала для дітей. Крім цього служіння як завжди були переповнені віршами та піснями хвали, адже наш Господь достойний найвищої слави!

Багато було сказано в ці святкові дні в стінах Дому Молитви, про Воскресіння говорили і просто на вулицях міста: «Христос воскрес! – Воістину воскрес!». Та немає слів, якими можливо було б повністю описати всю глибину, всю велич жертви Ісуса Христа. Це понад людське розуміння! І як важливо, щоб ця подія не стала для нас буденністю, це привітання не закарбувалося як цікава звичка, традиція, що передалася від батьків.

Він через муки Своєї душі буде бачити плід, та й насититься. Справедливий, Мій Слуга, оправдає пізнанням Своїм багатьох, і їхні гріхи понесе (Іс. 53:11).

Христос – Цар Царів, Творець і Володар Всесвіту, Премудрий і Всемогутній, прийшов на землю в образі звичайної людини, був принижений, терпів жахливі страждання – і все лише для того, щоб врятувати нас від влади гріха і смерті. Спасіння, яке ми можемо отримати задарма, Христу коштувало життя. І Він не сказав, що це несправедливо, не подумав, що плата неспівмірна. Він смиренно прийняв наше  покарання на себе, аби ми могли отримати життя вічне.

Це не може стати буденністю, це не може стати банальною звичкою! Це подвиг Христа!

Оксана Курлейко

Нагадаємо, що два роки тому в Лебедині також урочисто святкували Пасху.