Євангельські церкви Сум долучилися до благоустрою

В акції «Чисте серце – чисте місто» взяли участь понад 120-ти християн з різних протестантських церков.

Подібні акції-суботники сумські протестанти проводять щороку, зазвичай перед Великоднем. Говорять – Бог заповів всім віруючим дбати про благоустрій, красу, збереження кожного міста чи села так само, як заповідав доглядати за Едемським садом першим людям, Адаму і Єві.

Цього року акція відбулась у рамках проведення заходів до 500-річчя Реформації, яке відзначається, згідно з Указом Президента, на державному рівні.

Трохи похмурий і дощовий суботній ранок на настрій людей не вплинув – більше 120-ти християн дружно зібралися, «озброївшись» рукавичками та мішками для сміття. Почали добру справу (до речі, як і завершили) молитвою. Прибирати випало територію біля озера Чеха, між проспектом Михайла Лушпи та вулицею Івана Сірка. Сміття сортували, до речі, за всіма правилами – пластик окремо.

Кілька годин злагодженої роботи – і засмічена ділянка перетворилася на приємне місце відпочинку. Гору мішків із сміттям вивезуть комунальники. Організатори акції-суботника сподіваються, що й інші сумчани так само поважатимуть своє місто і прибиратимуть за собою. Тож запрошують долучитися до неї всіх містян і навести лад біля своїх будинків, магазинів, офісних та інших споруд.

До речі, заходи з благоустрою – не єдиний приклад соціального служіння сумських протестантів. Віруючі активно допомагають учасникам АТО, їх родинам, вимушеним переселенцям, здійснюють гуманітарні місії на Схід, здають кров для онкохворих, опікуються сиротами та багатьма іншими незахищеними категоріями жителів Сум.

Меіра Елішеві

Джерело: media.sumy.ua