Завжди пам’ятай минуле

У неділю, 20 січня молодь церкви «Преображення» (м. Суми) завітала до помісної церкви «Дім Євангелія» на молодіжне спілкування. Загалом зібралося близько 60 осіб.

Перед початком зустрічі молодь традиційно заспівала кілька улюблених пісень. Багато з присутніх не були знайомі один з одним, тому Андрій Міщенко запропонував гру для знайомства. Після цього відбулася вікторина на знання Святого Письма.

До слова був запрошений пастор помісної церкви Микола Марйоха. Центральним місцем у проповіді став вірш Біблії із Повторення Закону 8:2 «І будеш пам’ятати всю ту дорогу, що Господь, Бог твій, вів тебе нею по пустині ось уже сорок літ, щоб упокорити тебе, щоб випробувати тебе, щоб пізнати те, що в серці твоїм, чи будеш ти держати заповіді Його, чи ні». Дуже цікавої і важливої теми торкнувся пастор. Він говорив та нагадував молоді про те, що потрібно цінувати ту свободу, яка є зараз. Не завжди так було і не завжди так буде.

У стінах церковної бібліотеки Микола Павлович знайшов щоденник одного із перших братів церкви «Дім Євангелія». Цей записник належав Петру Сумському, який описував свій шлях до церкви, згадував багато відомих прізвищ. Паралельно до цього щоденника пастор зачитував цікаві моменти із книги Олександра Сотника «Протестантизм на Сумщині». Ця книга описує історію церкви в цьому регіоні. Також автор не мало уваги приділяє тим братам і сестрам, які відчули на собі репресії і гоніння радянської влади. Молодь дуже уважно й зацікавлено слухала інформацію, яку підготував Микола Павлович.

Будемо сподіватись, що зустріч залишить добрий слід в серцях молоді та надихне їх бути гідними вірності та стійкості своїх попередників. Щоби йти за Господом та наслідувати віру тих, хто зберіг і для нашого покоління живе Боже Слово.

Дар’я Ковальчук

Нагадаємо, що 4 березня 2018 року група молоді церкви «Преображення» відвідала Лебедин із надихаючою програмою.