Зустріч братів із церков південно-західного регіону

Корисно інколи робити зупинки на своєму життєвому шляху, аби подивитись, де ми є, як ми там опинилися і куди збираємося йти далі. Саме з цією метою брати з церков південно-західного регіону зібралися разом 9 лютого 2019 року. Зустріч проходила в приміщенні церкви «Благодать» м. Ромни.

Напочатку всі разом заспівали відомий християнський гімн «Великий Бог! Коли на світ погляну». Потім голова обласного об’єднання Сергій Мазур поділився словом, зачитавши всім відому історію навернення Савла, яка записана в Дії Ап. 9:1-15. Савл думав, що він служить Богові, переслідуючи християн. Він був дуже ревний у цьому, але Бог зупинив його, щоб змінити та зробити своїм служителем. «Чого, Господи, хочеш, щоб я вчинив?» — це слова готовності до перемін, готовності щось залишити, від чогось відмовитись. Для нас це – добрий приклад для наслідування. Якщо Христос є для мене найважливішим, то і Його справа буде пріоритетною. Навіть якщо я пішов не тою дорогою, треба зупинитись, визнати свою помилку – і знову до Господа: «Чого, Господи, хочеш, щоб я вчинив?»

Після смачного обіду Сергій Анатолійович розповів, що відбувається в обласному об’єднанні, які заходи плануються найближчим часом і, взагалі, куди ми плануємо рухатися в цьому році.

Однією з тем, яку обговорювали на зустрічі, була підготовка нових служителів. Що вкладаємо ми в молодих братів, чи усвідомлюємо ми нагальну потребу в забезпеченні спадкоємності поколінь – ось неповний перелік непростих питань, які  були поставлені перед учасниками зустрічі.

Насамкінець брати розмірковували над питаннями розбудови церкви. Часи змінюються, змінюються смаки. Під натиском тенденцій цього світу деякі церкви стають більш схожими на розважальні заклади.  Але дещо залишається незмінним – це Бог і Його Слово. А ще церква – стовп та підвалина правди і її потрібно любити й берегти, і в цьому наша відповідальність.

Брати ще довго не розходилися, просто спілкувалися, ділилися свідоцтвами, молитовними потребами. Також молодь церкви мала можливість поспілкуватися зі старшим пресвітером, поділитися наболілим та отримати добрі поради.

Будемо з нетерпінням чекати наступної зустрічі.

Олександр Фалендаш

Нагадаємо, що раніше в Ромнах вже проходила братерська зустріч в приміщенні церкви по вул. Механізаторів, 42.