Зустріч для вдів із церков Південного регіону

У Господа вдови на особливому рахунку. Ось чому й було особливим служіння для вдів-християнок із церков Південного регіону, яке було проведено 7 травня 2023 року в приміщенні церкви ЄХБ по вул. Механізаторів, 42 (м. Ромни).

Служіння почалося зі служіння хору, який натхненими піснями привітав учасників зустрічі. Потім щирим словом до присутніх звернувся пресвітер місцевої церкви Віктор Лихвар, втішаючи вдів рядками зі Святого Письма «Бог самотніх оселює в домі» (Пс. 67:8). Отож, Небесний Отець завжди поряд. І. помолившись за вдів, брат запросив їх до столу. А хор в цей час надихав сестер: «Испытанье встретишь ты, как горы… Будь спокоен – ты в Моей руке!»

Брат Віктор Оропай подарував сестрам зворушливу пісню «Не грусти, что старость подошла, радуйся – ты Господа нашла».

Після цього вдови ділилися своїм досвідом слідування за Господом, читали вірші (в тому числі і свої власні), разом славили Бога.

Далі відповідальна сестра по Південному регіону Тетяна Фалендаш нагадала всім присутнім історію про вдову із Сарепти. Вона також через предметний урок наочно продемонструвала, як однакові турбулентні обставини по-різному діють на різні об’єкти. В житті також тяжкі випробовування одних людей роблять черствими, закостенілими, а інших, навпаки, труднощі роблять кращими, співчутливими, здатними служити іншим і бути благословінням для оточуючих. Тому ми сьогодні можемо «хвалитись і скорботами» (Рим. 5:3), бо тільки так ми навчаємось терпінню, що веде до досконалості. А в решті-решт ми стаємо більш подібними до Ісуса.

Для обговорення залу були запропоновані питання на кшталт:

  • За що ви вдячні Богові сьогодні?
  • Які особливі благословіння у вашому житті ви можете згадати за минулий рік?
  • Які істини з Писання допомогли вам бути вдячними в труднощах?

Дуже зворушило, що всі сестри були відвертими і ділилися пережитим у сердечній атмосфері любові та прийняття.

По завершенню церква поблагословила всіх вдів гуманітарною допомогою.

Дякуємо Богові за радість спілкування і сподіваємось, що подібні зустрічі будуть відбуватися і в майбутньому.

Любов Товчигречка

Нагадаємо, що 22 грудня 2018 року в церкві ЄХБ м.Глухова також відбулося сестринське спілкування.