Зустріч для дітей у церкві «Дім Євангелія»

Для того, щоб не втрачати зв’язок із дітьми, які за час перебування у християнському таборі стали рідними, щоб продовжувати сіяти Боже Слово у їх відкриті й щирі серця, 17 вересня відбулась після-табірна зустріч у приміщенні церкви «Дім Євангелія».

e1xr3bsuave

Присутні радо зустрічали один одного, співали вивчені у таборі пісні, у вигляді вікторини повторювали золоті вірші з Біблії, згадували незабутню літню мандрівку. Наставники підготували дітям хімічний дослід, який наглядно продемонстрував, з чого складається наша внутрішня людина. Спортивні ігри, поробка – рамка для фото і піцца стали приємним довершенням зустрічі.

Також була підготована сценка з серйозним змістом, що мала назву «Доленосне рішення», головні герої якої – Совість, Воля, Емоції, Серце, Розум і Пам’ять. Основна думка постановки така: коли Бог входить у серце людини, тільки тоді вона може бути красивою не лише зовні, але й всередині. Такою людиною, якою її задумав Творець. Особистість, яка приймає Бога, стає повноцінною, отримує гармонію.

xip34tyrqds

Наприкінці зустрічі кожен присутній отримав у подарунок магніт з біблійним віршом та загальне фото з табору на згадку, яке можна було вставити у щойно виготовлену рамку. Нажаль, не усі змогли бути присутніми в цей день, але ми сподіваємось на подальші дружні стосунки і ще не на одну таку зустріч. Віримо, що Слово, посіяне у юних серцях, проросте і дасть плід у свій час.

Марія Черторижська