Зустріч обласної пресвітерської ради

У середу, 17 серпня 2022 року в сумській церкві «Дім Євангелія» відбулася зустріч пресвітерської ради обласного об’єднання церков ЄХБ. Пропозиція щодо проведення такого зібрання надійшла від заступника голови ВСЦ ЄХБ Сергія Мороза. З метою підбадьорення керівників помісних церков і завітав Сергій Вікторович до Сум.

Закликаючи братів до спільної молитви, гість зачитав перший розділ другого послання ап. Павла до Коринтян. Пастор нагадав співслужителям про важливість взаємної підтримки та співчуття в непростих умовах випробувань, в яких зараз перебуває братство України.

Присутні брати поділилися розповідями про життя своїх церков під час війни. Пастори разом дякували Богу за нові можливості служіння, які відкрилися для християн в останні місяці. Підводячи підсумки зібрання, Сергій Вікторович закликав братів проявляти ініціативу в міжцерковних стосунках задля більш ефективної праці для Божої слави.

Олексій Ткачов

Нагадаємо, що 8 та 9 липня 2022 року у таборі сумської «Церкви Благодаті» також проходила зустріч братів — служителів церков.